Şubemiz Delege Seçim Sonuçları


1100 | 10.10.2018
| |

09/10/2018 TARİHLİ ŞUBEMİZ DELEGE SEÇİM SONUÇLARI

 

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI
EĞİTİM-BİR-SEN
AFYONKARAHİSAR2 Şubesi
( ÜNİVERSİTE )
302_320_001 KODLU SANDIK DELEGE SEÇİMİ OY PUSULASI

Delege Sayısı: 45

  AD SOYAD ALDIĞI OY SONUÇ
1  AHMET AKARSU 26 Seçildi
2  AHMET KILIÇ 26 Seçildi
3  AYHAN BOYACIOĞLU 26 Seçildi
4  BERFU İLTER 26 Seçildi
5  BEYTULLAH ÇAVDAR 26 Seçildi
6  CUMHUR SARIBÜLBÜL 26 Seçildi
7  ERSİN ASLAN 26 Seçildi
8  EYÜP KURT 26 Seçildi
9  FARUK KÖKSAL 26 Seçildi
10  HASAN TUNA 26 Seçildi
11  HASAN HÜSEYİN KARACAN 26 Seçildi
12  HURİYE TUZĞU 26 Seçildi
13  HÜSEYİN ANAHTAR 26 Seçildi
14  HÜSEYİN POYRAZ 26 Seçildi
15  İSMAİL BAYRAM 26 Seçildi
16  İSMAİL ERGÜL 26 Seçildi
17  İSMAİL GÜN 26 Seçildi
18  MEHMET ŞAHABETTİN BODUROĞLU 26 Seçildi
19  MUHAMMED COŞKUN 26 Seçildi
20  MUSA AKPINAR 26 Seçildi
21  MÜKERREME ÇELİKÖRS 26 Seçildi
22  NAMIK SUSUZ 26 Seçildi
23  NECATİ ULU 26 Seçildi
24  RAHMİ DÖNERKAYA 26 Seçildi
25  RAMAZAN DEMİR 26 Seçildi
26  RAMAZAN SAMİ ÇINAR 26 Seçildi
27  RESÜL ÖZDEMİR 26 Seçildi
28  ŞAHİN KARAKAŞ 26 Seçildi
29  ŞERİF ALİ TOKER 26 Seçildi
30  TALAT KOÇAK 26 Seçildi
31  TURGUT KIRCA 26 Seçildi
32  ÜMİT ELBİR 26 Seçildi
33  VELİ AKAR 26 Seçildi

 

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI
EĞİTİM-BİR-SEN
AFYONKARAHİSAR2 Şubesi
( ÜNİVERSİTE )
302_320_002 KODLU SANDIK DELEGE SEÇİMİ OY PUSULASI

Delege Sayısı : 42 

  AD VE SOYAD ALDIĞI OY   SONUÇ
1 ABDULLAH KILINÇER 47   Seçildi
2 ABDURRAHİM TÜRK 47   Seçildi
3 AHMET AYYILDIZ 48   Seçildi
4 AHMET BİRCAN 9   Seçilemedi
5 AHMET GÜMÜŞ 48   Seçildi
6 ALAATTİN GÜNDOĞDU 11   Seçilemedi
7 ALİ DAĞDELEN 46   Seçildi
8 ALİ TEKİNDEMİR 46   Seçildi
9 ALİ OSMAN GÖNEN 24   Seçilemedi
10 ATİLLA AKDENİZ 44   Seçildi
11 AYSUN ŞATIR 9   Seçilemedi
12 BERKER OYAL 33   Seçildi
13 BİNNAZ ESENER 48   Seçildi
14 CEVAT UĞURLU 47   Seçildi
15 DİLŞAD PASİN 8   Seçilemedi
16 ERDAL ÇİFTÇİBAŞI 48   Seçildi
17 ERTUĞRUL ARDIÇ 47   Seçildi
18 ERTUĞRUL DOĞAN 47   Seçildi
19 FATMA PINAR GÜRCAN 8   Seçilemedi
20 FİKRET KALAYCI 45   Seçildi
21 FİLİZ ORUÇ ŞAPÇI 45   Seçildi
22 HAKAN KAHRAMAN 22   Seçilemedi
23 HALİL GÖKKAYA 44   Seçildi
24 HALİL NERGİZ 45   Seçildi
25 HALİT KANITAZE 47   Seçildi
26 HASAN FATİH ÇELİKKAYA 47   Seçildi
27 HAŞİM ORTAÇ 8   Seçilemedi
28 HATİCE ÇİÇEK 47   Seçildi
29 HAVA ÖZTÜRK 21   Seçilemedi
30 HULUSİ DAL 31   Seçildi
31 HULUSİ DÜŞMEZ 46   Seçildi
32 HURİYE ENDAM GÖKSU 46   Seçildi
33 İBRAHİM SOĞUKPINAR 46   Seçildi
34 İBRAHİM YAVUZ 46   Seçildi
35 İSMAİL KARTAL 8   Seçilemedi
36 İSMAİL OĞUZ 34   Seçildi
37 LEVENT ALTUĞ 47   Seçildi
38 MEHMET ÇİÇEKLİTAŞ 46   Seçildi
39 MEHMET DÜĞÜNCÜ 47   Seçildi
40 MEHMET NADİR HELVACIOĞLU 48   Seçildi
41 MEVLÜT SÖĞÜT 45   Seçildi
42 MURAT ERARSLAN 46   Seçildi
43 MUSA TÜRKDOĞAN 18   Seçilemedi
44 MUTLU BOZTAŞ 45   Seçildi
45 MÜESSER BOZBAY 46   Seçildi
46 NADİDE DİLER 47   Seçildi
47 ÖZEN AKGÜN 18   Seçilemedi
48 RAMAZAN AKKAŞ 33   Seçildi
49 RECEP KOLUKISA 43   Seçildi
50 REYHAN BOZTAŞ 34   Seçildi
51 SALİH DAMA 8   Seçilemedi
52 SELMAN ULU 33   Seçildi
53 ŞÜKRÜ TİLGER 35   Seçildi
54 ŞÜKRÜ ÜLKER 43   Seçildi
55 TANER TÜKELAY 19   Seçilemedi
56 ÜNAL TUNÇ 47   Seçildi
57 YILMAZ ÇİĞİLTEPE 18   Seçilemedi

 

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI
EĞİTİM-BİR-SEN
AFYONKARAHİSAR2 Şubesi
KYL İL MÜDÜRLÜĞÜ
302_318_001 KODLU SANDIK DELEGE SEÇİMİ 

Deleğe Sayısı : 13

  AD SOYAD ALDIĞI OY SONUÇ
1  EROL YILDIRIM 18 Seçildi
2  FAHRETTİN KAYAR 28 Seçildi
3  HATİCE ÇOBAN ÖZDEMİR 14 Seçildi
4  İSMAİL ARIK 22 Seçildi
5  KADİR BOZKURT 17 Seçildi
6  NECATİ ARSLAN 22 Seçildi
7  RAMAZAN YILDIRICI 18 Seçildi
8  SADIK SAVUR 18 Seçildi
9  SEDA KARLI 18 Seçildi
10  YILMAZ ERŞEN 25 Seçildi

 

 

Küfür, Hakaret ve Rencide Edici Yorumlar Yayınlanmayacaktır.

Top