2018 YILI 3.OLAĞAN GENEL KURUL DELEGE ADAY LİSTESİ


813 | 24.09.2018
| |

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI
EĞİTİM-BİR-SEN
AFYONKARAHİSAR2 Şubesi KYK AFYON İL MÜDÜRLÜĞÜ İlçesi
302_318_001 Kodlu Sandık Delege Aday Listesi
Mutabakat Üye Sayısı: 72
Delege Sayısı: 13

 

 

Sıra

Üye TC Kimlik

Üye Adı ve Soyadı

İşyeri

1

540*****364

EROL YILDIRIM

Çiğiltepe Yurt Müdürlüğü

2

216*****984

FAHRETTİN KAYAR

Çiğiltepe Yurt Müdürlüğü

3

250*****500

HATİCE ÇOBAN ÖZDEMİR

Çiğiltepe Yurt Müdürlüğü

4

198*****684

İSMAİL ARIK

Afyon Yurdu

5

329*****586

KADİR BOZKURT

Çiğiltepe Yurt Müdürlüğü

6

186*****154

NECATİ ARSLAN

Afyon Yurdu

7

150*****378

RAMAZAN YILDIRICI

Çiğiltepe Yurt Müdürlüğü

8

289*****300

SADIK SAVUR

Çiğiltepe Yurt Müdürlüğü

9

379*****184

SEDA KARLI

Çiğiltepe Yurt Müdürlüğü

10

167*****284

YILMAZ ERŞEN

Çiğiltepe Yurt Müdürlüğü

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI
EĞİTİM-BİR-SEN
AFYONKARAHİSAR2 Şubesi KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ İlçesi
302_320_001 Kodlu Sandık Delege Aday Listesi
Mutabakat Üye Sayısı: 257
Delege Sayısı: 45

 

 

Sıra

Üye TC Kimlik

Üye Adı ve Soyadı

İşyeri

1

155*****538

AHMET AKARSU

İdari Ve Mali İşler Daire Başkanlığı

2

213*****146

AHMET KILIÇ

Bilgi İşlem Daire Başkanlığı

3

157*****080

AYHAN BOYACIOĞLU

İdari Ve Mali İşler Daire Başkanlığı

4

153*****094

BERFU İLTER

İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi

5

207*****238

BEYTULLAH ÇAVDAR

İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi

6

152*****952

CUMHUR SARIBÜLBÜL

Emirdağ Meslek Yüksekokulu

7

212*****096

ERSİN ASLAN

Bilgi İşlem Daire Başkanlığı

8

300*****180

EYÜP KURT

İslami İlimler Fakültesi

9

201*****862

FARUK KÖKSAL

Bolvadin Meslek Yüksekokulu

10

183*****242

HASAN TUNA

Bilgi İşlem Daire Başkanlığı

11

452*****230

HASAN HÜSEYİN KARACAN

İdari Ve Mali İşler Daire Başkanlığı

12

197*****624

HURİYE TUZĞU

İdari Ve Mali İşler Daire Başkanlığı

13

251*****856

HÜSEYİN ANAHTAR

Bolvadin Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu

14

679*****160

HÜSEYİN POYRAZ

Güzel Sanatlar Fakültesi

15

241*****978

İSMAİL BAYRAM

İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi

16

274*****280

İSMAİL ERGÜL

Kütüphane Daire Başkanlığı

17

250*****076

İSMAİL GÜN

İdari Ve Mali İşler Daire Başkanlığı

18

172*****224

MEHMET ŞAHABETTİN BODUROĞLU

Bilgi İşlem Daire Başkanlığı

19

200*****448

MUHAMMED COŞKUN

Güzel Sanatlar Fakültesi

20

551*****994

MUSA AKPINAR

İslami İlimler Fakültesi

21

185*****944

MÜKERREME ÇELİKÖRS

İdari Ve Mali İşler Daire Başkanlığı

22

108*****418

NAMIK SUSUZ

İdari Ve Mali İşler Daire Başkanlığı

23

167*****416

NECATİ ULU

İdari Ve Mali İşler Daire Başkanlığı

24

264*****442

RAHMİ DÖNERKAYA

Yapı İşleri Teknik Daire Başkanlığı

25

235*****664

RAMAZAN DEMİR

Fen Edebiyat Fakültesi

26

147*****242

RAMAZAN SAMİ ÇINAR

Bilgi İşlem Daire Başkanlığı

27

191*****186

RESÜL ÖZDEMİR

İdari Ve Mali İşler Daire Başkanlığı

28

294*****380

ŞAHİN KARAKAŞ

İdari Ve Mali İşler Daire Başkanlığı

29

261*****146

ŞERİF ALİ TOKER

Kütüphane Daire Başkanlığı

30

180*****918

TALAT KOÇAK

Dinar Meslek Yüksekokulu

31

188*****690

TURGUT KIRCA

Emirdağ Meslek Yüksekokulu

32

193*****124

ÜMİT ELBİR

Afyon Meslek Yüksekokulu

33

219*****890

VELİ AKAR

İscehisar Meslek Yüksekokulu

 

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI
EĞİTİM-BİR-SEN
AFYONKARAHİSAR2 Şubesi KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ İlçesi
302_320_002 Kodlu Sandık Delege Aday Listesi
Mutabakat Üye Sayısı: 239
Delege Sayısı: 42

 

 

Sıra

Üye TC Kimlik

Üye Adı ve Soyadı

İşyeri

1

189*****396

ABDULLAH KILINÇER

Sosyal Bilimler Enstitüsü

2

266*****022

ABDURRAHİM TÜRK

Turizm Fakültesi

3

190*****094

AHMET AYYILDIZ

Yapı İşleri Teknik Daire Başkanlığı

4

149*****936

AHMET BİRCAN

Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı

5

185*****668

AHMET GÜMÜŞ

Yapı İşleri Teknik Daire Başkanlığı

6

252*****700

ALAATTİN GÜNDOĞDU

Personel Daire Başkanlığı

7

117*****252

ALİ DAĞDELEN

Yapı İşleri Teknik Daire Başkanlığı

8

141*****592

ALİ TEKİNDEMİR

Yapı İşleri Teknik Daire Başkanlığı

9

159*****424

ALİ OSMAN GÖNEN

Sağlık Kültür Ve Spor Daire Başkanlığı

10

199*****532

ATİLLA AKDENİZ

Yapı İşleri Teknik Daire Başkanlığı

11

125*****836

AYSUN ŞATIR

Sağlık Kültür Ve Spor Daire Başkanlığı

12

205*****404

BERKER OYAL

Sağlık Kültür Ve Spor Daire Başkanlığı

13

204*****416

BİNNAZ ESENER

Sağlık Kültür Ve Spor Daire Başkanlığı

14

208*****224

CEVAT UĞURLU

Mühendislik Fakültesi

15

153*****604

DİLŞAD PASİN

Yapı İşleri Teknik Daire Başkanlığı

16

249*****470

ERDAL ÇİFTÇİBAŞI

Yapı İşleri Teknik Daire Başkanlığı

17

261*****998

ERTUĞRUL ARDIÇ

Yapı İşleri Teknik Daire Başkanlığı

18

202*****230

ERTUĞRUL DOĞAN

Yabancı Diller Yüksekokulu

19

598*****876

FATMA PINAR GÜRCAN

Yapı İşleri Teknik Daire Başkanlığı

20

247*****204

FİKRET KALAYCI

Yapı İşleri Teknik Daire Başkanlığı

21

241*****820

FİLİZ ORUÇ ŞAPÇI

Yapı İşleri Teknik Daire Başkanlığı

22

208*****602

HAKAN KAHRAMAN

Sağlık Bilimleri Enstitüsü

23

293*****442

HALİL GÖKKAYA

Yapı İşleri Teknik Daire Başkanlığı

24

232*****762

HALİL NERGİZ

Veterinerlik Fakültesi

25

441*****848

HALİT KANITAZE

Veterinerlik Fakültesi

26

155*****666

HASAN FATİH ÇELİKKAYA

Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı

27

106*****720

HAŞİM ORTAÇ

Sağlık Kültür Ve Spor Daire Başkanlığı

28

150*****344

HATİCE ÇİÇEK

Yapı İşleri Teknik Daire Başkanlığı

29

194*****282

HAVA ÖZTÜRK

Sağlık Kültür Ve Spor Daire Başkanlığı

30

126*****938

HULUSİ DAL

Yapı İşleri Teknik Daire Başkanlığı

31

134*****084

HULUSİ DÜŞMEZ

Yapı İşleri Teknik Daire Başkanlığı

32

253*****650

HURİYE ENDAM GÖKSU

Veterinerlik Fakültesi

33

114*****740

İBRAHİM SOĞUKPINAR

Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı

34

169*****526

İBRAHİM YAVUZ

Teknoloji Fakültesi

35

107*****824

İSMAİL KARTAL

Sağlık Kültür Ve Spor Daire Başkanlığı

36

171*****564

İSMAİL OĞUZ

Şuhut Meslek Yüksekokulu

37

237*****236

LEVENT ALTUĞ

Yapı İşleri Teknik Daire Başkanlığı

38

258*****038

MEHMET ÇİÇEKLİTAŞ

Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı

39

253*****944

MEHMET DÜĞÜNCÜ

Yapı İşleri Teknik Daire Başkanlığı

40

162*****088

MEHMET NADİR HELVACIOĞLU

Yapı İşleri Teknik Daire Başkanlığı

41

147*****950

MEVLÜT SÖĞÜT

Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı

42

150*****520

MURAT ERARSLAN

Sağlık Kültür Ve Spor Daire Başkanlığı

43

105*****416

MUSA TÜRKDOĞAN

Veterinerlik Fakültesi

44

204*****670

MUTLU BOZTAŞ

Teknoloji Fakültesi

45

177*****490

MÜESSER BOZBAY

Personel Daire Başkanlığı

46

106*****006

NADİDE DİLER

Sağlık Kültür Ve Spor Daire Başkanlığı

47

442*****692

ÖZEN AKGÜN

Yapı İşleri Teknik Daire Başkanlığı

48

131*****656

RAMAZAN AKKAŞ

İdari Ve Mali İşler Daire Başkanlığı

49

237*****022

RECEP KOLUKISA

Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı

50

170*****398

REYHAN BOZTAŞ

Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı

51

218*****664

SALİH DAMA

Yapı İşleri Teknik Daire Başkanlığı

52

137*****724

SELMAN ULU

Sağlık Kültür Ve Spor Daire Başkanlığı

53

133*****346

ŞÜKRÜ TİLGER

Sağlık Kültür Ve Spor Daire Başkanlığı

54

163*****230

ŞÜKRÜ ÜLKER

Teknoloji Fakültesi

55

200*****466

TANER TÜKELAY

Rektörlük

56

265*****986

ÜNAL TUNÇ

Teknoloji Fakültesi

57

156*****676

YILMAZ ÇİĞİLTEPE

Teknik Eğitim Fakültesi

 

 

 

 

Küfür, Hakaret ve Rencide Edici Yorumlar Yayınlanmayacaktır.

Top